huippu uinti black 300dpi

Kevään vesipallokoulun ja taitouinnin alkeisryhmän ilmoittautuminen auennut

Hallinto

Hallitus

Hallitus

Puheenjohtaja Jari Räikkönen jari.raikkonen(at)uita.fi 050-3853311
Varapuheenjohtaja Nina Kaarlenkaski nina.kaarlenkaski(at)uita.fi 045-1301068
  Samuli Liinpää samuli.liinpaa(at)uita.fi  
  Sami Lahtinen sami.lahtinen(at)uita.fi  
  Pasi Mäkinen pasi.makinen(at)uita.fi  
  Terhi Nieminen terhi.nieminen(at)uita.fi
  Juha Kortteus juha.kortteus(at)uita.fi  
  Maarit Suova maarit.suova(at)uita.fi  
  Jussi Välimaa jussi.valimaa(at)uita.fi  
  Pekka Pellinen pekka.pellinen(at)uita.fi  
     

Kaukajärven kehitysryhmä

Kaukajärven kehitysryhmä

Kaukajärviryhmään saat yhteyden puheenjohtajan kautta maarit.suova(at)uita.fi

Kaukajärvijohtoryhmän jäsenet:
Maarit Suova
Timo Suova
Mikko Auvinen
Timo-Juhani Kurki
Olavi Virtanen
Kaija Kiuru 
Pauli Malm

Kilpailujohtoryhmä

Kilpailujohtoryhmä

Kilpailujohtoryhmän vastuulla ovat Uinti Tampereen isännöimät kotikisat ja niiden järjestelyt. Kilpailujohtoryhmän jäseniä osallistuu myös Tampereen Uinnin Tuen isännöimien kisojen järjestelyihin yhteistyössä Tatu Tampereen edustajien kanssa.
Kilpalujohtoryhmään saat yhteyden puheenjohtajan kautta nina.kaarlenkaski(at)uita.fi tai 045-1301068

Kilpailujohtoryhmän varsinaiset jäsenet:
Nina Kaarlenkaski
Pasi Mäkinen
Susanna Leinonen
Maarit Suova
Kirsi Heittokangas
Minna Ala-Karvia
Kaire Rautiainen
Sami Lahtinen
Sirpa Valonen

Tärkeän osan kisajärjestelyistä huolehtii myös:
Seija Räikkönen

Talousjohtoryhmä

Talousjohtoryhmä

Talousjohtoryhmään saat yhteyden puheenjohtajan kautta jari.raikkonen(at)uita.fi

Talousjohtoryhmän jäsenet
Jari Räikkönen
Pasi Mäkinen
Seija Räikkönen
Nina Kaarlenkaski
Mika Kekäläinen
Taavetti Nuto
Jussi Välimaa

Valmennuksen kehitysryhmä

Valmennuksen kehitysryhmä

Valmennuksen kehitysryhmään saat yhteyden puheenjohtajan kautta sami.lahtinen(at)uita.fi

Valmennuksen kehitysryhmän jäsenet:
Sami Lahtinen
Samuli Liinpää
Pasi Nyberg
Mika Kekäläinen
Kristiina Mäkinen
Tiina-Marja Mikkonen
Pekka Pellinen
Mikko Moisalo



Yhteistyössä

ksc logo valko kelta Selkafix logo web stacked rgb    image.pngSublogo uusiCMTurtolaLogo0217 A4Pihlajalinna logo terttu vaaka    atro vuolleolympic trainer center   swimshop   tampere lietsu    VALO banner 250x150pix 31010